تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، خيابان سردار جنگل شمالی، خیابان پنج تن غربی، پلاک ۴۴
MOGEC

پیام تسلیت امیر سرتیپ عبدالهی

سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در پیامی درگذشت ابراهیم نقوی رئیس هیأت مدیره شرکت نفت و گاز محمدیان را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، در پی درگذشت ابراهیم نقوی رئیس هیأت مدیره شرکت نفت و گاز محمدیان، سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کُلُ مَن عَلَیها فان و یَبقی وَجه رَبِکَ ذُو الجَلالِ وَ الاکرام
جامعه مهندسی و پیمانکاری کشور این روزها در غم فقدان مرد پرتلاشی به سوگ نشست که بخشی از عمر پرثمر و ارزشمند خود را در لباس مقدس پاسداری از کیان این آب و خاک دفاع کرد و در بخشی دیگر به عمران و سازندگی کشور پرداخت.
بدون شک همکاری ارزشمند آن مرحوم مغفور با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) هرگز از خاطر دوستان و همکاران ایشان در این مجموعه فراموش نخواهد شد.
اینجانب درگذشت مرحوم مغفور ابراهیم نقوی رئیس هیأت مدیره شرکت نفت و گاز محمدیان را خدمت خانواده محترم ایشان و جامعه مهندسی و عمرانی کشور تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت می‌کنم.
امیدوارم تلاش و کوشش آن مرحوم در عرصه عمران و آبادانی ایران اسلامی، ره‌توشه‌ای ارزشمند برای آخرت وی محسوب و مورد مغفرت الهی واقع شود.

سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)

درباره نویسنده

Don`t copy text!